Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

    Veliye Özel
BAHÇEDE SATRANÇ DERSİ
 
OKULA BAŞLAYAN ÇOCUKLARA AİLELERİ NASIL DAVRANMALI
 
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİN İLERİ YILLARDA ÇOCUKLARIMIZA FAYDALARI
 
MEB- YENİ UYGULAMA
 
SAĞLIKLI BESLENME
 
ANNE-BABALARIMIZA GENEL ÖNERİLERİMİZ
 
Veliye Mektup
 
KAYIT KABULÜNDE İSTENİLEN EVRAKLAR
 
eğitim saatleri
 
öğrenci velilerin uyması gereken kurallar
 
Öneri-İstek-Şikayetleriniz
 
meb
 
ÇOCUKLARDA İŞTAHSIZLIK VE ÖNERİLERİMİZ
 
 
 
Veliye Özel  »  öğrenci velilerin uyması gereken kurallar

ÖĞRENCİ  VELİLERİN UYMASI GEREKEN KURALLAR

 

1. Eğitim öğretim saatlerinde  zorunlu olmadıkça hiçbir şekilde öğrenci okuldan alınmayacak ve  her ne şekilde olursa olsun kesinlikle aylık ücret iadesi yapılmayacaktır.
2. Resmi Tatil günlerinde  okulumuzda tatildir.
3. Günlük faaliyet programı 07-30 ve 18-30 arasındadır.Giriş ve çıkış saatlerine uymanızı  rica ediyoruz.Okul giriş saatlerine uymayan öğrenciler kahvaltıdan yararlanamayacaktır.
4. Öğrencilerin devamsızlıklarında okula bilgi verilecek, bulaşıcı  hastalıklar halinde kesin doktor raporu getirilecektir.
 
5. Öğrencilerin  veli tarafından kaydı silineceği zaman okul müdürlüğüne   
15  (ON BEŞ  ) GÜN ÖNCEDEN  haberdar ederek 
 dilekçe bırakacaktır ve kaydı silinecektir.
 
6. Öğrenci aylık ücretleri öğrencinin okula başladığı tarihte peşin alınacaktır.Öğrencilerin okulumuzdan kaydı silinmediği sürece okul ücretini öğrenci velisi ödemek zorundadır.
 
7. Çocukların  okuldan veliler tarafından alınması gerekmektedir.(servisler hariç)Yabancı bir kişiye çocuk teslim edilmeyecektir.Böyle durumlarda okul idaresinin ve öğretmenin veli tarafından bilgilendirilmesi zorunludur.
 
8 .Okulumuz EĞİTİM ETKİNLİKLERİNDE yapılacak olan yıllık sosyal etkinliklerde (bayram özel gün ve haftalar-törenler-sınıf içi etkinlikler)de velinin katılması ve sınıf öğretmeniyle iş birliği içinde olması gerekmektedir.
 
9. Okulumuz sabahçı öğrencilerine kahvaltı ,öğle yemeği,tam gün öğrencilerine ise sabah kahvaltısı,öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilecektir.Veli -öğretmen  telefon görüşmeleri eğitim- öğretim saatlerini aksatmayacak şekilde yapılacaktır.Ders saatleri içerisinde telefon görüşmeleri  yapmayınız.Dinlenme saatlerinde 3 ve 4 yaş grubu öğrencilerinin sınıfları  Internet  aracılığıyla   canlı yayına kapalı olacaktır.Çocuklarınıza(küpe,kolye,bilezik,saat vb ) gibi eşyaları takmayınız.Düşürülme ve kaybolmaları halinde  sorumluluk kabul edilmeyecektir.
 
10.  Sınıf-okul-veli toplantılarına katılmanızı önemle rica ediyoruz.Toplantıya katılmayanlar alınan kararlara uymak zorundadır.
 
11. Öğrenci kırtasiye malzeme listesi sınıf öğretmeni tarafından size sunulacaktır.
 
12.  Öğrencinin servis aracı kurumumuz tarafında ayarlanır.

 

 

  
 
 
 
Copyright © 2010, 2000 Çocuk Evi | Gaziemir Anaokulu ve Kreş | İzmir, Tüm hakları saklıdır.